JKP Gradsko saobraćajno preduzeće "Beograd" 

Kneginje Ljubice 29, 11158 Beograd

Telefon: 011/366-4000

 

Tramvajske linije:

2 - Pristanište, Vukov Spomenik, Pristanište

Smer A: 

Ulice: PRISTANIŠTE - Pariska - Tadeuša Košćuška - Cara Dušana - Djordža Vašingtona - 27. marta - Kraljice Marije - Ruzveltova - Bulevar kralja Aleksandra - Beogradska - Trg Slavija - Nemanjina - Savski trg - Karađorđeva - PRISTANIŠTE

Stajališta: PRISTANIŠTE, KALEMEGDAN, BRAĆE BARUH, KRALJA PETRA, DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, PIJACA SKADARLIJA, BULEVAR DESPOTA STEFANA, TAKOVSKA, PALILULSKA PIJACA, MAŠINSKI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK, PRAVNI FAKULTET, TRG SLAVIJA /NEMANJINA/, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, EKONOMSKI FAKULTET, BRANKOV MOST, PRISTANIŠTE

Polazna stanica - PRISTANIŠTE
Prva tri tramvaja: 04:10; 04:35; 04:55

Poslednja tri tramvaja: 22:46; 23:10; 23:50

Smer B:

Ulice: PRISTANIŠTE - Karađorđeva - Savski trg - Nemanjina - Trg Slavija - Beogradska - Bulevar kralja Aleksandra - Ruzveltova - Kraljice Marije - 27. marta - Djordža Vašingtona - Cara Dušana - Tadeuša Košćuška - Pariska - PRISTANIŠTE

Stajališta:    PRISTANIŠTE, BRANKOV MOST, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, TRG SLAVIJA /NEMANJINA/, PRAVNI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK, MAŠINSKI FAKULTET, PALILULSKA PIJACA, TAKOVSKA, BULEVAR DESPOTA STEFANA, PIJACA SKADARLIJA , DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, KRALJA PETRA, BRAĆE BARUH, KALEMEGDAN, PRISTANIŠTE

Polazna stanica - PRISTANIŠTE
Prva tri tramvaja: 04:10; 04:35; 04:55

Poslednja tri tramvaja: 22:46; 23:10; 23:50

3 - Omladinski stadion, Kneževac

Smer A:

Ulice: OMLADINSKI STADION - Mije Kovačevića - Ruzveltova - Bulevar kralja Aleksandra - Beogradska - Trg Slavija - Nemanjina - Savski trg - Savska - Mostar /Nadvožnjak/ - Bulevar vojvode Mišića - Topčiderski put - Patrijarha Pavla- Patrijarha Dimitrija - Oslobodilaca Rakovice - Oslobođenja - KNEŽEVAC

Stajališta: OMLADINSKI STADION, VATROGASNA KOMANDA, NOVO GROBLJE, DALMATINSKA, VUKOV SPOMENIK, PRAVNI FAKULTET, TRG SLAVIJA /NEMANJINA/, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, PALATA PRAVDE, MOSTAR, SAJAM, RUSKA, GOSPODARSKA MEHANA, CAREVA ĆUPRIJA, TOPČIDERSKA POZORNICA, TOPČIDERSKI PARK, ŽELEZNIČKA STANICA TOPČIDER, TOPČIDERSKA OKRETNICA, PATRIJARHA PAVLA, RASADNIK, KOŠUTNJAK, VAREŠKA, RAKOVICA, MIŠKA KRANJCA, ULICA OSLOBOĐENJA, SLAVKA RODIĆA, KNEŽEVAC

Polazna stanica - OMLADINSKI STADION
Prva tri tramvaja: 04:55; 05:15; 05:35

Poslednja tri tramvaja: 22:35; 22:55; 23:15

Smer B:

Ulice: KNEŽEVAC - Oslobođenja - Oslobodilaca Rakovice - Patrijarha Dimitrija - Patrijarha Pavla-Topčiderski put - Bulevar vojvode Mišića - Mostar /Nadvožnjak/ - Savska - Savski trg - Nemanjina - Trg Slavija - Beogradska - Bulevar kralja Aleksandra - Ruzveltova - Mije Kovačevića - OMLADINSKI STADION

Stajališta: KNEŽEVAC, SLAVKA RODIĆA, ULICA OSLOBOĐENJA, MIŠKA KRANJCA, RAKOVICA, VAREŠKA, KOŠUTNJAK, RASADNIK, PATRIJARHA PAVLA, TOPČIDERSKA OKRETNICA, ŽELEZNIČKA STANICA TOPČIDER, TOPČIDERSKI PARK, TOPČIDERSKA POZORNICA, CAREVA ĆUPRIJA, GOSPODARSKA MEHANA, RUSKA, SAJAM, MOSTAR, PALATA PRAVDE, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, TRG SLAVIJA /NEMANJINA/, PRAVNI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK , DALMATINSKA, NOVO GROBLJE, VATROGASNA KOMANDA, OMLADINSKI STADION

Polazna stanica - KNEŽEVAC
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:20; 04:40

Poslednja tri tramvaja: 23:10; 23:30; 23:55 

5 - Kalemegdan, Ustanička

Smer A:

Ulice: KALEMEGDAN /DONJI GRAD/ - Bulevar vojvode Bojovića - Cara Dušana - Djordža Vašingtona - 27. marta - Kraljice Marije - Ruzveltova - Bulevar kralja Aleksandra - USTANIČKA

Stajališta: TADEUŠA KOŠĆUŠKA, BRAĆE BARUH, KRALJA PETRA, DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, PIJACA SKADARLIJA , BULEVAR DESPOTA STEFANA, TAKOVSKA, PALILULSKA PIJACA, MAŠINSKI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, GO ZVEZDARA, PIJACA ĐERAM, POP STOJANOVA, LION, BATUTOVA, PIJACA ZVEZDARA , DR VELIZARA KOSANOVIĆA, MITE RUŽIĆA, KOSTE TRIFKOVIĆA, USTANIČKA

Polazna stanica - KALEMEGDAN
Prva tri tramvaja: 05:20; 05:35; 05:47;

Poslednja tri tramvaja: 22:51; 23:10; 23:30;

Smer B:

Ulice: USTANIČKA - Bulevar kralja Aleksandra - Ruzveltova - Kraljice Marije - 27. marta - Djordža Vašingtona - Cara Dušana - Bulevar vojvode Bojovića - KALEMEGDAN /DONJI GRAD/

Stajališta: USTANIČKA, KOSTE TRIFKOVIĆA, MITE RUŽIĆA, DR VELIZARA KOSANOVIĆA, PIJACA ZVEZDARA , BATUTOVA, LION, POP STOJANOVA, PIJACA ĐERAM, GO ZVEZDARA, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, VUKOV SPOMENIK, MAŠINSKI FAKULTET, PALILULSKA PIJACA, TAKOVSKA, BULEVAR DESPOTA STEFANA, PIJACA SKADARLIJA , DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, KRALJA PETRA, BRAĆE BARUH, TADEUŠA KOŠĆUŠKA, KALEMEGDAN (DONJI GRAD)

Polazna stanica - USTANIČKA
Prva tri tramvaja: 05:05; 05:20; 05:47;

Poslednja tri tramvaja: 22:51; 23:10; 23:30;

6 - Tašmajdan, Ustanička

Smer A:

Ulice: TAŠMAJDAN - Bulevar kralja Aleksandra - USTANIČKA

Stajališta: TAŠMAJDAN /PARK/, PRAVNI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, GO ZVEZDARA, PIJACA ĐERAM, POP STOJANOVA, LION, BATUTOVA, PIJACA ZVEZDARA , DR VELIZARA KOSANOVIĆA, MITE RUŽIĆA, KOSTE TRIFKOVIĆA, USTANIČKA

Polazna stanica - TAŠMAJDAN
Prva tri tramvaja: 05:25; 05:43; 06:00;

Poslednja tri tramvaja: 22:00; 22:30; 23:00; 

Smer B:

Ulice: USTANIČKA - Bulevar kralja Aleksandra - TAŠMAJDAN

Stajališta: USTANIČKA, KOSTE TRIFKOVIĆA, MITE RUŽIĆA, DR VELIZARA KOSANOVIĆA, PIJACA ZVEZDARA , BATUTOVA, LION, POP STOJANOVA, PIJACA ĐERAM, GO ZVEZDARA, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, PRAVNI FAKULTET, TAŠMAJDAN /PARK/

Polazna stanica - USTANIČKA
Prva tri tramvaja: 05:15; 05:33; 05:51;

Poslednja tri tramvaja: 22:00; 22:30; 23:00;

7 - Ustanička, Blok 45

Smer A:

Ulice: USTANIČKA - Bulevar kralja Aleksandra - Resavska - Nemanjina - Savski trg - Karađorđeva - Stari savski most - Zemunski put - Milentija Popovića -Bulevar Milutina Milankovića - Antifašističke borbe - Jurija Gagarina- Dr Ivana Ribara - BLOK 45

Stajališta: USTANIČKA, KOSTE TRIFKOVIĆA, MITE RUŽIĆA, DR VELIZARA KOSANOVIĆA, PIJACA ZVEZDARA , BATUTOVA, LION, POP STOJANOVA, PIJACA ĐERAM, GO ZVEZDARA, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, PRAVNI FAKULTET, TAŠMAJDAN, RK BEOGRAĐANKA, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, EKONOMSKI FAKULTET, STARO SAJMIŠTE, BLOK 21, SAVA CENTAR, BLOK 23, MILUTINA MILANKOVIĆA, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, BLOK 42, NASELJE BELVIL, AGOSTINA NETA, OMLADINSKIH BRIGADA, BLOK 70, GANDIJEVA, NEHRUOVA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, DR IVANA RIBARA, BLOK 45

Polazna stanica - USTANIČKA
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:15; 04:30;

Poslednja tri tramvaja: 23:00; 23:15; 23:35;

Smer B:

Ulice: BLOK 45 - Dr Ivana Ribara - Jurija Gagarina - Antifašističke borbe - Bulevar Milutina Milankovića - Milentija Popovića - Zemunski put - Stari savski most - Karađorđeva - Savski trg - Nemanjina - Resavska - Bulevar kralja Aleksandra - USTANIČKA

Stajališta: BLOK 45, DR IVANA RIBARA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, NEHRUOVA, GANDIJEVA, BLOK 70, OMLADINSKIH BRIGADA, AGOSTINA NETA, NASELJE BELVIL, BLOK 42, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, MILUTINA MILANKOVIĆA, BLOK 23, SAVA CENTAR, BLOK 21, STARO SAJMIŠTE, EKONOMSKI FAKULTET, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, RK BEOGRAĐANKA, TAŠMAJDAN, PRAVNI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, GO ZVEZDARA, PIJACA ĐERAM, POP STOJANOVA, LION, BATUTOVA, PIJACA ZVEZDARA , DR VELIZARA KOSANOVIĆA, MITE RUŽIĆA, KOSTE TRIFKOVIĆA, USTANIČKA

Polazna stanica - BLOK 45
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:15; 04:30;

Poslednja tri tramvaja: 22:51; 23:10; 23:30;

9 - Banjica, Blok 45

Smer A:

Ulice: BANJICA - Baštovanska - Bebelova - Vojvode Stepe - Trg oslobođenja - Bulevar oslobođenja -Trg Slavija - Nemanjina - Savski trg - Karađorđeva - Stari savski most - Zemunski put - Milentija Popovića - Bulevar Milutina Milankovića - Antifašističke borbe - Jurija Gagarina - Dr Ivana Ribara - BLOK 45

Stalajišta: BANJICA, VRAČARSKA, BEBELOVA, VOŽDOVAC, SAOBRAĆAJNI FAKULTET, VISOKA ŠKOLA ELEKTROTEHNIKE, NIKŠIĆKA, VITANOVAČKA, KRALJA VLADIMIRA, BOŽE JANKOVIĆA, TRG OSLOBOĐENJA, FRANŠE D'EPEREA, KARAĐORĐEV PARK, TRG SLAVIJA /BULEVAR OSLOBOĐENJA/, TRG SLAVIJA /NEMANJINA/, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, EKONOMSKI FAKULTET, STARO SAJMIŠTE, BLOK 21, SAVA CENTAR, BLOK 23, MILUTINA MILANKOVIĆA, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, BLOK 42, BEOGRADSKE ELEKTRANE, AGOSTINA NETA, OMLADINSKIH BRIGADA, BLOK 70, GANDIJEVA, NEHRUOVA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, DR IVANA RIBARA, BLOK 45

Polazna stanica - BANJICA
Prva tri tramvaja: 04:15; 04:30; 04:45;

Poslednja tri tramvaja: 22:45; 23:00; 23:15;

Smer B:

Ulice: BLOK 45 - Dr Ivana Ribara - Jurija Gagarina - Antifašističke borbe - Bulevar Milutina Milankovića - Milentija Popovića - Zemunski put - Stari savski most - Karađorđeva - Savski trg - Nemanjina - Trg Slavija - Bulevar oslobođenja - Trg oslobođenja - Vojvode Stepe - Bebelova - Baštovanska - BANJICA

Stajališta:     BLOK 45, DR IVANA RIBARA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, NEHRUOVA, GANDIJEVA, BLOK 70, OMLADINSKIH BRIGADA, AGOSTINA NETA, BEOGRADSKE ELEKTRANE, BLOK 42, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, MILUTINA MILANKOVIĆA, BLOK 23, SAVA CENTAR, BLOK 21, STARO SAJMIŠTE, EKONOMSKI FAKULTET, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, TRG SLAVIJA /NEMANJINA/, TRG SLAVIJA /BULEVAR OSLOBOĐENJA/, KARAĐORĐEV PARK, FRANŠE D'EPEREA, ZVEČANSKA, TRG OSLOBOĐENJA, KRALJA VLADIMIRA, VITANOVAČKA, PETROVAČKA, NIKŠIĆKA, VISOKA ŠKOLA ELEKTROTEHNIKE, SAOBRAĆAJNI FAKULTET, VOŽDOVAC, BEBELOVA, VRAČARSKA, BANJICA

Polazna stanica - BLOK 45
Prva tri tramvaja: 04:35; 04:50; 05:05;

Poslednja tri tramvaja: 23:00; 23:15; 23:30;

10 - Kalemegdan, Banjica

Smer A:

Ulice: KALEMEGDAN /DONJI GRAD/ - Bulevar vojvode Bojovića - Cara Dušana - Djordža Vašingtona - 27. marta - Starine Novaka - Beogradska - Trg Slavija - Bulevar oslobođenja - Trg oslobođenja - Vojvode Stepe - Bebelova - Baštovanska - BANJICA

Stajališta: TADEUŠA KOŠĆUŠKA, BRAĆE BARUH, KRALJA PETRA, DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, PIJACA SKADARLIJA , BULEVAR DESPOTA STEFANA, TAKOVSKA, PALILULSKA PIJACA, PRAVNI FAKULTET, TRG SLAVIJA /BULEVAR OSLOBOĐENJA/, KARAĐORĐEV PARK, FRANŠE D'EPEREA, ZVEČANSKA, TRG OSLOBOĐENJA, KRALJA VLADIMIRA, VITANOVAČKA, PETROVAČKA, NIKŠIĆKA, VISOKA ŠKOLA ELEKTROTEHNIKE, SAOBRAĆAJNI FAKULTET, VOŽDOVAC, BEBELOVA, VRAČARSKA, BANJICA

Polazna stanica - KALEMEGDAN
Prva tri tramvaja: 05:00; 05:20; 05:36;
Poslednja tri tramvaja: 22:44; 23:00; 23:20;

Smer B:

Ulice: BANJICA - Baštovanska - Bebelova - Vojvode Stepe - Trg oslobođenja - Bulevar oslobođenja - Trg Slavija - Beogradska - Starine Novaka - 27. marta - Djordža Vašingtona - Cara Dušana - Bulevar vojvode Bojovića - KALEMEGDAN /DONJI GRAD/

Stajališta: BANJICA, VRAČARSKA, BEBELOVA, VOŽDOVAC, SAOBRAĆAJNI FAKULTET, VISOKA ŠKOLA ELEKTROTEHNIKE, NIKŠIĆKA, VITANOVAČKA, KRALJA VLADIMIRA, BOŽE JANKOVIĆA, TRG OSLOBOĐENJA, FRANŠE D'EPEREA, KARAĐORĐEV PARK, TRG SLAVIJA /BULEVAR OSLOBOĐENJA/, PRAVNI FAKULTET, PALILULSKA PIJACA, TAKOVSKA, BULEVAR DESPOTA STEFANA, PIJACA SKADARLIJA , DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, KRALJA PETRA, BRAĆE BARUH, TADEUŠA KOŠĆUŠKA, KALEMEGDAN (DONJI GRAD)

Polazna stanica - BANJICA
Prva tri tramvaja: 
05:00; 05:20; 05:36;
Poslednja tri tramvaja: 22:44; 23:00; 23:20;

11 - Kalemegdan, Blok 45
Smer A:

Ulice: KALEMEGDAN /DONJI GRAD/ - Bulevar vojvode Bojovića - Tadeuša Košćuška - Pariska - Pristanište - Karađorđeva - Stari savski most - Zemunski put - Milentija Popovića - Bulevar Milutina Milankovića - Antifašitičke borbe - Jurija Gagarina - Dr Ivana Ribara -BLOK 45

Stajališta: TADEUŠA KOŠĆUŠKA, KALEMEGDAN, PRISTANIŠTE, BRANKOV MOST, EKONOMSKI FAKULTET, STARO SAJMIŠTE, BLOK 21, SAVA CENTAR, BLOK 23, MILUTINA MILANKOVIĆA, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, BLOK 42, NASELJE BELVIL, AGOSTINA NETA, OMLADINSKIH BRIGADA, BLOK 70, GANDIJEVA, NEHRUOVA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, DR IVANA RIBARA, BLOK 45

Polazna stanica - KALEMEGDAN
Prva tri tramvaja: 05:30; 05:50; 06:10;
Poslednja tri tramvaja: 21:50; 22:20; 22:50;

Smer B:

Ulice: BLOK 45 - Dr Ivana Ribara - Jurija Gagarina - Antifašitičke borbe - Bulevar Milutina Milankovića - Milentija Popovića - Zemunski put - Stari savski most - Karađorđeva - Pristanište - Pariska - Tadeuša Košćuška - Bulevar vojvode Bojovića - KALEMEGDAN /DONJI GRAD/

Stajališta: BLOK 45, DR IVANA RIBARA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, NEHRUOVA, GANDIJEVA, BLOK 70, OMLADINSKIH BRIGADA, AGOSTINA NETA, NASELJE BELVIL, BLOK 42, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, MILUTINA MILANKOVIĆA, BLOK 23, SAVA CENTAR, BLOK 21, STARO STAJALIŠTE, EKONOMSKI FAKULTET, BRANKOV MOST, PRISTANIŠTE, KALEMEGDAN, TADEUŠA KOŠĆUŠKA, KALEMEGDAN /DONJI GRAD/

Polazna stanica - BLOK 45
Prva tri tramvaja: 05:25; 05:55; 06:20;
Poslednja tri tramvaja: 21:50; 22:20; 22:50;

12 - Omladinski stadion, Banovo Brdo

Smer A:

Ulice: OMLADINSKI STADION - Mije Kovačevića - Ruzveltova - Bulevar kralja Aleksandra - Resavska - Nemanjina - Savski trg - Savska - Mostar /Nadvožnjak/ - Bulevar vojvode Mišića - Saobraćajnica pored Hipodroma - Vladimira Radovanovića - Požeška - BANOVO BRDO

Stajališta: OMLADINSKI STADION, VATROGASNA KOMANDA, NOVO GROBLJE, DALMATINSKA, VUKOV SPOMENIK, PRAVNI FAKULTET , TAŠMAJDAN, RK BEOGRAĐANKA, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, PALATA PRAVDE, MOSTAR, SAJAM, RUSKA, GOSPODARSKA MEHANA, HIPODROM, KNEZA VIŠESLAVA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, DOM ZDRAVLJA, KIJEVSKA, TREBEVIĆKA, BANOVO BRDO

Polazna stanica - OMLADINSKI STADION
Prva tri tramvaja: 04:35; 04:55; 05:15;
Poslednja tri tramvaja: 23:20; 23:35; 23:50;

Smer B:

Ulice: BANOVO BRDO - Požeška - Vladimira Radovanovića - Saobraćajnica pored Hipodroma - Bulevar vojvode Mišića - Mostar /Nadvožnjak/ - Savska - Savski Trg - Nemanjina - Resavska - Bulevar kralja Aleksandra - Ruzveltova - Mije Kovačevića - OMLADINSKI STADION

Stajališta: BANOVO BRDO, TREBEVIĆKA, KIJEVSKA, DOM ZDRAVLJA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, KNEZA VIŠESLAVA, HIPODROM, GOSPODARSKA MEHANA, RUSKA, SAJAM, MOSTAR, PALATA PRAVDE, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, RK BEOGRAĐANKA, TAŠMAJDAN, PRAVNI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK, DALMATINSKA, NOVO GROBLJE, VATROGASNA KOMANDA, OMLADINSKI STADION

Polazna stanica - BANOVO BRDO
Prva tri tramvaja: 04:30; 04:55; 05:15;
Poslednja tri tramvaja: 23:05; 23:25; 23:50; 

13 - Banovo Brdo, Blok 45

Smer A:

Ulice: BANOVO BRDO - Požeška - Vladimira Radovanovića - Saobraćajnica pored Hipodroma - Bulevar vojvode Mišića - Mostar /Nadvožnjak/ - Savska - Savski trg - Karađorđeva - Stari savski most - Zemunski put - Milentija Popovića - Bulevar Milutina Milankovića - Antifašitičke borbe - Jurija Gagarina - Dr Ivana Ribara -BLOK 45

Stajališta: BANOVO BRDO , TREBEVIĆKA, KIJEVSKA, DOM ZDRAVLJA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, KNEZA VIŠESLAVA, HIPODROM, GOSPODARSKA MEHANA, RUSKA, SAJAM, MOSTAR, PALATA PRAVDE, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, EKONOMSKI FAKULTET, STARO SAJMIŠTE, BLOK 21, SAVA CENTAR, BLOK 23, MILUTINA MILANKOVIĆA, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, BLOK 42, NASELJE BELVIL, AGOSTINA NETA, OMLADINSKIH BRIGADA, BLOK 70, GANDIJEVA, NEHRUOVA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, DR IVANA RIBARA, BLOK 45

Polazna stanica - BANOVO BRDO
Prva tri tramvaja: 04:50; 05:15; 05:39;
Poslednja tri tramvaja: 22:20; 22:50; 23:25;

Smer B:

Ulice: BLOK 45 - Dr Ivana Ribara - Jurija Gagarina - Antifašitičke borbe - Bulevar Milutina Milankovića - Milentija Popovića - Zemunski put - Stari savski most - Karađorđeva - Savski trg - Savska - Mostar /Nadvožnjak/ - Bulevar vojvode Mišića - Saobraćajnica pored Hipodroma - Vladimira Radovanovića - Požeška - BANOVO BRDO

Stajališta: BLOK 45, DR IVANA RIBARA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, NEHRUOVA, GANDIJEVA, BLOK 70, OMLADINSKIH BRIGADA, AGOSTINA NETA, NASELJE BELVIL, BLOK 42, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, MILUTINA MILANKOVIĆA, BLOK 23, SAVA CENTAR, BLOK 21, STARO SAJMIŠTE, EKONOMSKI FAKULTET, GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA, PALATA PRAVDE, MOSTAR, SAJAM, RUSKA, GOSPODARSKA MEHANA, HIPODROM, KNEZA VIŠESLAVA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, DOM ZDRAVLJA, KIJEVSKA, TREBEVIĆKA, BANOVO BRDO

Polazna stanica - BLOK 45
Prva tri tramvaja: 04:55; 05:20; 05:42;
Poslednja tri tramvaja: 22:24; 22:50; 23:25;

14 - Ustanička, Banjica
Smer A:

Ulice: USTANIČKA - Bulevar kralja Aleksandra - Beogradska - Trg Slavija - Bulevar oslobođenja - Trg oslobođenja - Vojvode Stepe - Bebelova - Baštovanska - BANJICA

Stajališta: USTANIČKA, KOSTE TRIFKOVIĆA, MITE RUŽIĆA, DR VELIZARA KOSANOVIĆA, PIJACA ZVEZDARA , BATUTOVA, LION, POP STOJANOVA, PIJACA ĐERAM, GO ZVEZDARA, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, PRAVNI FAKULTET, TRG SLAVIJA /BULEVAR OSLOBOĐENJA/, KARAĐORĐEV PARK, FRANŠE D'EPEREA, ZVEČANSKA, TRG OSLOBOĐENJA, KRALJA VLADIMIRA, VITANOVAČKA, PETROVAČKA, NIKŠIĆKA, VISOKA ŠKOLA ELEKTROTEHNIKE, SAOBRAĆAJNI FAKULTET, VOŽDOVAC, BEBELOVA, VRAČARSKA, BANJICA

Polazna stanica - USTANIČKA
Prva tri tramvaja: 05:35; 05:53; 06:09;
Poslednja tri tramvaja: 22:24; 22:42; 23:05;

Smer B:

Ulice: BANJICA - Baštovanska - Bebelova - Vojvode Stepe - Trg oslobođenja - Bulevar oslobođenja - Trg Slavija - Beogradska - Bulevar kralja Aleksandra - USTANIČKA

Stajališta: BANJICA, VRAČARSKA, BEBELOVA, VOŽDOVAC, SAOBRAĆAJNI FAKULTET, VISOKA ŠKOLA ELEKTROTEHNIKE, NIKŠIĆKA, VITANOVAČKA, KRALJA VLADIMIRA, BOŽE JANKOVIĆA, TRG OSLOBOĐENJA, FRANŠE D'EPEREA, KARAĐORĐEV PARK, TRG SLAVIJA /BULEVAR OSLOBOĐENJA/, PRAVNI FAKULTET, VUKOV SPOMENIK /BUL.KRALJA ALEKSANDRA/, GO ZVEZDARA, PIJACA ĐERAM, POP STOJANOVA, LION, BATUTOVA, PIJACA ZVEZDARA, DR VELIZARA KOSANOVIĆA, MITE RUŽIĆA, KOSTE TRIFKOVIĆA, USTANIČKA

Polazna stanica - BANJICA
Prva tri tramvaja: 05:35; 05:52; 06:08;
Poslednja tri tramvaja: 22:24; 22:42; 23:05;

Trolejbuske linije:

19 - Studentski trg, Konjarnik

Smer A:

Ulice: STUDENTSKI TRG - Vase Čarapića - Trg Republike - Kolarčeva - Terazije - Kralja Milana - Trg Slavija - Makenzijeva - Cara Nikolaja drugog - Mileševska - Žička - Vojislava Ilića - Ustanička - KONJARNIK

Stajališta: STUDENTSKI TRG, TRG REPUBLIKE, TERAZIJE, RK BEOGRAĐANKA, TRG SLAVIJA, KATANIĆEVA, MAČVANSKA, VOJVODE DRAGOMIRA, CRVENI KRST, BREGALNIČKA, VELIMIRA TODOROVIĆA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, RIMSKA, ŠUMICE, PETRINJSKA, KONJARNIK

Polazna stanica - STUDENTSKI TRG
Prva tri tramvaja: 05:00; 05:22; 05:44;
Poslednja tri tramvaja: 22:00; 22:20; 22:40;

Smer B:

Ulice: KONJARNIK - Ustanička - Vojislava Ilića - Žička - Mileševska - Cara Nikolaja drugog - Makenzijeva - Trg Slavija - Kralja Milana - Terazije - Kolarčeva - Trg Republike - Vase Čarapića - STUDENTSKI TRG

Stajališta: KONJARNIK, PETRINJSKA, ŠUMICE, RIMSKA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, VELIMIRA TODOROVIĆA, BREGALNIČKA, CRVENI KRST, VOJVODE DRAGOMIRA, NOVOPAZARSKA, KATANIĆEVA, TRG SLAVIJA, RK BEOGRAĐANKA, TERAZIJE, TRG REPUBLIKE, STUDENTSKI TRG

Polazna stanica - KONJARNIK
Prva tri tramvaja: 05:30; 05:53; 06:15;
Poslednja tri tramvaja: 22:35; 22:55; 23:15;

21 - Studentski trg, Učiteljsko naselje

Smer A:

Ulice: STUDENTSKI TRG - Vase Čarapića - Trg Republike - Kolarčeva - Terazije - Kralja Milana - Trg Slavija - Makenzijeva - Cara Nikolaja drugog - Mileševska - Žička - Vojislava Ilića - Mis Irbijeve - dr Velizara Kosanovića - Učiteljska - UČITELJSKO NASELJE

Stajališta: STUDENTSKI TRG, TRG REPUBLIKE, TERAZIJE, RK BEOGRAĐANKA, TRG SLAVIJA, KATANIĆEVA, MAČVANSKA, VOJVODE DRAGOMIRA, CRVENI KRST, BREGALNIČKA, VELIMIRA TODOROVIĆA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, RIMSKA, DR VELIZARA KOSANOVIĆA, UČITELJSKO NASELJE

Polazna stanica - STUDENTSKI TRG
Prva tri tramvaja: 04:10; 04:30; 04:50;
Poslednja tri tramvaja: 22:50; 23:10; 23:30;

Smer B:

Ulice: UČITELJSKO NASELJE - Učiteljska - Marčanska - Mis Irbijeve - Vojislava Ilića - Žička - Mileševska - Cara Nikolaja drugog - Makenzijeva - Trg Slavija - Kralja Milana - Terazije - Kolarčeva - Trg Republike - Vase Čarapića - STUDENTSKI TRG

Stajališta: UČITELJSKO NASELJE, MARČANSKA, DR VELIZARA KOSANOVIĆA, RIMSKA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, VELIMIRA TODOROVIĆA, BREGALNIČKA, CRVENI KRST, VOJVODE DRAGOMIRA, NOVOPAZARSKA, KATANIĆEVA, TRG SLAVIJA, RK BEOGRAĐANKA, TERAZIJE, TRG REPUBLIKE, STUDENTSKI TRG

Polazna stanica - UČITELJSKO NASELJE
Prva tri tramvaja: 04:40; 05:00; 05:20;
Poslednja tri tramvaja: 23:20; 23:40; 00:00;

22 - Studentski trg, Kruševačka

Smer A:

Ulice: STUDENTSKI TRG - Vase Čarapića - Trg Republike - Kolarčeva - Terazije - Kralja Milana - Trg Slavija - Makenzijeva - Cara Nikolaja drugog - Mileševska - Žička - Vojislava Ilića - Gospodara Vučića - Kruševačka - Garibaldijeva - Matavuljeva - KRUŠEVAČKA

Stajališta: STUDENTSKI TRG, TRG REPUBLIKE, TERAZIJE, RK BEOGRAĐANKA, TRG SLAVIJA, KATANIĆEVA, MAČVANSKA, VOJVODE DRAGOMIRA, CRVENI KRST, BREGALNIČKA, VELIMIRA TODOROVIĆA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, BAČVANSKA, GRČIĆA MILENKA, KRUŠEVAČKA

Polazna stanica - STUDENTSKI TRG
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:25; 04:50;
Poslednja tri tramvaja: 22:30; 22:50; 23:15;

Smer B:

Ulice: KRUŠEVAČKA - Kruševačka - Gospodara Vučića - Vojislava Ilića - Žička - Mileševska - Cara Nikolaja drugog - Makenzijeva - Trg Slavija - Kralja Milana - Terazije - Kolarčeva - Trg Republike - Vase Čarapića - STUDENTSKI TRG

Stajališta: KRUŠEVAČKA, GRČIĆA MILENKA, BAČVANSKA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, VELIMIRA TODOROVIĆA, BREGALNIČKA, CRVENI KRST, VOJVODE DRAGOMIRA, NOVOPAZARSKA, KATANIĆEVA, TRG SLAVIJA, RK BEOGRAĐANKA, TERAZIJE, TRG REPUBLIKE, STUDENTSKI TRG

Polazna stanica - KRUŠEVAČKA
Prva tri tramvaja: 04:25; 04:50; 05:15;
Poslednja tri tramvaja: 23:00; 23:20; 23:45;

28 - Studentski trg, Zvezdara

Smer A:

Ulice: STUDENTSKI TRG - Vase Čarapića -Trg Republike - Makedonska - Svetogorska - Takovska - Jaše Prodanovića - Cvijićeva - Dimitrija Tucovića - Čingrijina - ZVEZDARA

Stajališta: STUDENTSKI TRG, MAKEDONSKA, 27 MARTA, JAŠE PRODANOVIĆA, ZDRAVKA ČELARA, PODVOŽNJAK, MARKA OREŠKOVIĆA, ŠABAČKA, GRADSKA BOLNICA, MILOŠA JANKOVIĆA, ZVEZDARA

Polazna stanica - STUDENTSKI TRG
Prva tri tramvaja: 04:05; 04:30; 04:50;
Poslednja tri tramvaja: 22:56; 23:10; 23:30;

Smer B:

Ulice: ZVEZDARA - Čingrijina - Dimitrija Tucovića - Cvijićeva - Jaše Prodanovića - Takovska - Svetogorska - Makedonska - Trg Republike - Vase Čarapića -STUDENTSKI TRG

Stajališta: ZVEZDARA, MILOŠA JANKOVIĆA, GRADSKA BOLNICA, ČEGARSKA, ŽIVOJINA ŽUJOVIĆA, MARKA OREŠKOVIĆA, PODVOŽNJAK, ZDRAVKA ČELARA, JAŠE PRODANOVIĆA, 27 MARTA, MAKEDONSKA, TRG REPUBLIKE, STUDENTSKI TRG

Polazna stanica - ZVEZDARA
Prva tri tramvaja: 04:30; 04:55; 05:15;
Poslednja tri tramvaja: 23:35; 23:40; 23:55;

29 - Studentski trg, Medaković 3

Smer A:

Ulice: STUDENTSKI TRG - Vase Čarapića - Trg Republike - Kolarčeva - Terazije - Kralja Milana - Trg Slavija - Makenzijeva - Cara Nikolaja drugog - Mileševska - Žička - Vojislava Ilića - Svetozara Radojčića - MEDAKOVIĆ 3

Stajališta: STUDENTSKI TRG, TRG REPUBLIKE, TERAZIJE, RK BEOGRAĐANKA, TRG SLAVIJA, KATANIĆEVA, MAČVANSKA, VOJVODE DRAGOMIRA, CRVENI KRST, BREGALNIČKA, VELIMIRA TODOROVIĆA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, RIMSKA, ŠUMICE, MEDAKOVIĆ 2, SVETOZORA RADOJČIĆA, MEDAKOVIĆ 3

Polazna stanica - STUDENTSKI TRG
Prva tri tramvaja: 04:30; 04:45; 05:00;
Poslednja tri tramvaja: 23:41; 23:50; 00:00

Smer B:

Ulice: MEDAKOVIĆ 3 - Svetozara Radojčića - Vojislava Ilića - Žička - Mileševska - Cara Nikolaja drugog - Makenzijeva - Trg Slavija - Kralja Milana - Terazije - Kolarčeva - Trg Republike - Vase Čarapića - STUDENTSKI TRG

Stajališta: MEDAKOVIĆ 3, SVETOZORA RADOJČIĆA, MEDAKOVIĆ 2, VLADIMIRA TOMANOVIĆA, ŠUMICE, RIMSKA, ŠKOLA VOJISLAV ILIĆ, VELIMIRA TODOROVIĆA, BREGALNIČKA, CRVENI KRST, VOJVODE DRAGOMIRA, NOVOPAZARSKA, KATANIĆEVA, TRG SLAVIJA, RK BEOGRAĐANKA, TERAZIJE, TRG REPUBLIKE, STUDENTSKI TRG

Polazna stanica - MEDAKOVIĆ 3
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:15; 04:30;
Poslednja tri tramvaja: 23:10; 23:25; 23:40;

40 - Zvezdara, Banjica

Smer A:

Ulice: ZVEZDARA - Čingrijina - Dimitrija Tucovića - Cvijićeva - Jaše Prodanovića - Takovska - Kneza Miloša - Bulevar vojvode Putnika - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Neznanog junaka - Crnotravska - Paunova - BANJICA 2

Stajališta: ZVEZDARA, MILOŠA JANKOVIĆA, GRADSKA BOLNICA, ČEGARSKA, ŽIVOJINA ŽUJOVIĆA, MARKA OREŠKOVIĆA, PODVOŽNJAK, ZDRAVKA ČELARA, JAŠE PRODANOVIĆA, 27. MARTA, GLAVNA POŠTA, ADMIRALA GEPRATA, MILOŠA POCERCA, ORTOPEDSKI ZAVOD, MUZEJ ISTORIJE JUGOSLAVIJE , STADION PARTIZAN, PEDAGOŠKA AKADEMIJA, BOLNICA DRAGIŠA MIŠOVIĆ, PAJE ADAMOVA, BANJICA, VOJNOMEDICINSKA AKADEMIJA, PLIVALIŠTE BANJICA, PAUNOVA, BAŠTOVANSKA, KRAGUJEVAČKIH ĐAKA, BANJICA 2

Polazna stanica - ZVEZDARA
Prva tri tramvaja: 05:30; 05:45; 05:59;
Poslednja tri tramvaja: 22:25; 22:40; 23:00;

Smer B:

Ulice: BANJICA 2 - Paunova - Crnotravska - Neznanog junaka - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Bulevar vojvode Putnika - Kneza Miloša - Takovska - Jaše Prodanovića - Cvijićeva - Dimitrija Tucovića - Čingrijina - ZVEZDARA

Stajališta: BANJICA 2, KRAGUJEVAČKIH ĐAKA, BAŠTOVANSKA, PAUNOVA, PLIVALIŠTE BANJICA, VOJNOMEDICINSKA AKADEMIJA, BANJICA, PAJE ADAMOVA, BOLNICA DRAGIŠA MIŠOVIĆ, PEDAGOŠKA AKADEMIJA, STADION PARTIZAN, MUZEJ ISTORIJE JUGOSLAVIJE, ORTOPEDSKI ZAVOD, VIŠEGRADSKA, BIRČANINOVA, LONDON, GLAVNA POŠTA, 27 MARTA, JAŠE PRODANOVIĆA, ZDRAVKA ČELARA, PODVOŽNJAK, MARKA OREŠKOVIĆA, ŠABAČKA, GRADSKA BOLNICA, MILOŠA JANKOVIĆA, ZVEZDARA

Polazna stanica - BANJICA 2
Prva tri tramvaja: 05:07; 05:22; 05:37;
Poslednja tri tramvaja: 22:15; 22:30; 22:50;

41 - Studentski trg, Banjica 2

Smer A:

Ulice: STUDENTSKI TRG - Vase Čarapića - Trg Republike - Makedonska - Svetogorska - Takovska - Kneza Miloša - Bulevar vojvode Putnika - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Neznanog junaka - Crnotravska - Paunova - BANJICA 2

Stajališta: STUDENTSKI TRG, MAKEDONSKA, GLAVNA POŠTA, ADMIRALA GEPRATA, MILOŠA POCERCA, ORTOPEDSKI ZAVOD, MUZEJ ISTORIJE JUGOSLAVIJE, STADION PARTIZAN, PEDAGOŠKA AKADEMIJA, BOLNICA DRAGIŠE MIŠOVIĆ, PAJE ADAMOVA, BANJICA, VOJNOMEDICINSKA AKADEMIJA, PLIVALIŠTE BANJICA, PAUNOVA, BAŠTOVANSKA, KRAGUJEVAČKIH ĐAKA, BANJICA 2

Polazna stanica - STUDENTSKI TRG
Prva tri tramvaja: 04:10; 04:25; 04:31;
Poslednja tri tramvaja: 22:55; 23:14; 23:40;

Smer B:

Ulice: BANJICA 2 - Paunova - Crnotravska - Neznanog junaka - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Bulevar vojvode Putnika - Kneza Miloša - Takovska - Svetogorska - Makedonska - Trg Republike - Vase Čarapića - STUDENTSKI TRG

Stajališta: BANJICA 2, KRAGUJEVAČKIH ĐAKA, BAŠTOVANSKA, PAUNOVA, PLIVALIŠTE BANJICA, VOJNOMEDICINSKA AKADEMIJA, BANJICA, PAJE ADAMOVA, BOLNICA DRAGIŠA MIŠOVIĆ, PEDAGOŠKA AKADEMIJA, STADION PARTIZAN, MUZEJ ISTORIJE JUGOSLAVIJE, ORTOPEDSKI ZAVOD, VIŠEGRADSKA, BIRČANINOVA, LONDON, GLAVNA POŠTA, MAKEDONSKA, TRG REPUBLIKE, STUDENTSKI TRG

Polazna stanica - BANJICA 2 
Prva tri tramvaja: 04:30; 04:45; 05:00;
Poslednja tri tramvaja: 23:35; 23:45; 23:59;

EKO 1 - Vukov spomenik, Naselje Belvil

Smer A:

Ulice: VUKOV SPOMENIK - Kraljice Marije - Bulevar kralja Aleksandra - Trg Nikole Pašića - Dečanska - Terazijski tunel - Zeleni venac - Brankova - Brankov most - Bulevar Mihajla Pupina - Milentija Popovića - Bulevar Zorana Đinđića - Antifašističke borbe - Bulevar Milutina Milankovića - Đorđa Stanojevića - NASELJE BELVIL

Stajališta: VUKOV SPOMENIK, TEHNIČKI FAKULTETI, PRAVNI FAKULTET, PARK TAŠMAJDAN, GLAVNA POŠTA, PIONIRSKI PARK, ZELENI VENAC, BRANKOV MOST, BLOK 21, MILENTIJA POPOVIĆA, BLOK 25, BLOK 24, MILUTINA MILANKOVIĆA, DEPO SAVA, NASELJE BELVIL

Polazna stanica - VUKOV SPOMENIK
Prva tri tramvaja: 05:20; 05:55; 06:25;
Poslednja tri tramvaja: 21:45; 22:15; 23:30;

Smer B:

Ulice: NASELJE BELVIL - Đorđa Stanojevića - Omladinskih brigada - Bulevar Milutina Milankovića - Antifašističke borbe - Bulevar Zorana Đinđića - Milentija Popovića - Bulevar Mihajla Pupina - Brankov most - Brankova - Zeleni venac - Terazijski tunel - Dečanska- Trg Nikole Pašića - Bulevar kralja Aleksandra - Ruzveltova -Kraljice Marije- VUKOV SPOMENIK

Stajališta: GARAŽA NOVI BEOGRAD, AIRPORT CITY, OMLADINSKIH BRIGADA 1, BULEVAR UMETNOSTI, ŠPANSKIH BORACA, MILUTINA MILANKOVIĆA, BLOK 24, BLOK 25, MILENTIJA POPOVIĆA, BLOK 21, BRANKOV MOST, ZELENI VENAC, PIONIRSKI PARK, RESAVSKA, PRAVNI FAKULTET, TEHNIČKI FAKULTETI, VUKOV SPOMENIK

Polazna stanica - NASELJE BELVIL
Prva tri tramvaja: 05:20; 05:55; 06:23;
Poslednja tri tramvaja: 22:35; 23:00; 23:45;

Autobuske linije:

15 - Zeleni venac, Zemun

Smer A:

Ulice: ZELENI VENAC - Jug Bogdanova - Pop Lukina - Brankov most - Bulevar Nikole Tesle -Karađorđev trg - Karađorđeva - Avijatičarski trg - Nikolaja Ostrovskog - 22. oktobra - Vrtlarska - Ivićeva - Prilaz - Prvomajska - Geteova - Krajiška - Kupreška - ZEMUN /NOVI GRAD/

Stajališta: ZELENI VENAC, BRANKOV MOST, UŠĆE, PALATA SRBIJA, HOTEL JUGOSLAVIJA, DJONA KENEDIJA, KARAĐORĐEV TRG, ALEKSANDRA DUBČEKA, KBC ZEMUN , PRILAZ, ZLATIBORSKA, BOSANSKA, RADA KONČARA, PRVOMAJSKA, VOJNI PUT, BRANKO PLEĆAŠ, OŠ GAVRILO PRINCIP, ZEMUN /NOVI GRAD/

Polazna stanica - ZELENI VENAC
Prva tri tramvaja: 04:30; 04:50; 05:05;
Poslednja tri tramvaja: 23:30; 23:45; 00:00;

Smer B:

Ulice: ZEMUN /NOVI GRAD/ - Kupreška - Krajiška - Geteova - Prvomajska - Prilaz - Ivićeva - Vrtlarska - 22. oktobra - Nikolaja Ostrovskog - Avijatičarski trg - Karađorđeva - Karađorđev trg - Bulevar Nikole Tesle - Brankov most - Brankova - ZELENI VENAC

Stajališta: ZEMUN /NOVI GRAD/, OŠ GAVRILO PRINCIP, BRANKO PLEŠAĆ, VOJNI PUT, PRVOMAJSKA, RADA KONČARA, BOSANSKA, ZLATIBORSKA, PRILAZ, KBC ZEMUN , ALEKSANDRA DUBČEKA, KARAĐORĐEV TRG, DJONA KENEDIJA, HOTEL JUGOSLAVIJA, PALATA SRBIJA, UŠĆE, BRANKOV MOST, ZELENI VENAC

Polazna stanica - ZEMUN
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:20; 04:35;
Poslednja tri tramvaja: 22:54; 23:12; 23:30;

17 - Karaburma 2, Novi Beograd/Paviljoni

Smer A:

Ulice: KARABURMA 2 - Salvadora Aljendea - Marijane Gregoran - Vojvode Micka Krstića - Višnjička - Bulevar despota Stefana - Braće Jugovića - Dečanska - Terazijski tunel - Zeleni venac - Brankova - Brankov most - Bulevar Mihaila Pupina - Bulevar Maršala Tolbuhina - Luja Adamiča - Sremskih odreda - NOVI BEOGRAD /PAVILJONI/

Stajališta: KARABURMA 2, SALVADORA ALJENDEA, HUSINJSKIH RUDARA, STEVANA HRISTIĆA, DILJSKA, PATRISA LUMUMBE, VUKA VRČEVIĆA, PANČEVAČKI MOST, USTANOVA KULTURE PALILULA, JOVANA AVAKUMOVIĆA, CVIJIĆEVA, DJORDJA VAŠINGTONA, SKADARSKA, ZELENI VENAC, BRANKOV MOST, ŠEST KAPLARA, PALATA SRBIJA, ŠPANSKIH BORACA, BLOK 30, ARHIV, BULEVAR MARŠALA TOLBUHINA, NOVI BEOGRAD /PAVILJONI/

Polazna stanica - KARABURMA 2
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:15; 04:30; 
Poslednja tri tramvaja: 22:45; 23:00; 23:15;

Smer B:

Ulice: NOVI BEOGRAD /PAVILJONI/ - Bulevar Maršala Tolbuhina - Bulevar Mihaila Pupina - Brankov most - Brankova - Zeleni venac - Terazijski tunel - Dečanska - Braće Jugovića - Bulevar despota Stefana - Višnjička - Vojvode Micka Krstića - Marijane Gregoran - Salvadora Aljendea - KARABURMA 2

Stajališta: NOVI BEOGRAD /PAVILJONI/, BULEVAR MARŠALA TOLBUHINA, ARHIV, GO NOVI BEOGRAD, BLOK 30, ŠPANSKIH BORACA, PALATA SRBIJA, ŠEST KAPLARA, BRANKOV MOST, ZELENI VENAC, DOM OMLADINE, DJORDJA VAŠINGTONA, CVIJIĆEVA, USTANOVA KULTURE PALILULA, PANČEVAČKI MOST, VUKA VRČEVIĆA, VOJVODE MICKA KRSTIĆA, PATRISA LUMUMBE, DILJSKA, STEVANA HRISTIĆA, HUSINJSKIH RUDARA, SALVADORA ALJENDEA, KARABURMA 2

Polazna stanica - NOVI BEOGRAD
Prva tri tramvaja: 04:40; 04:55; 05:09;
Poslednja tri tramvaja: 23:24; 23:40; 00:00;

18 - Medaković 3, Zemun

Smer A:

Ulice: MEDAKOVIĆ 3 - Svetozara Radojčića - Braće Jerkovića - Darvinova - Kumodraška - Tabanovačka - Trg oslobođenja - Bulevar oslobođenja - Bulevar Franše D'Eperea - Gazela - Bulevar Arsenija Čarnojevića - Omladinskih brigada - Pariske komune - Tošin bunar - Prilaz - Prvomajska - Rada Končara - Ugrinovačka - ZEMUN /BAČKA/

Stajališta: MEDAKOVIĆ 3, VOJISLAVA ILIĆA, ZAPLANJSKA, NASELJE BRAĆE JERKOVIĆ, BRAĆE JERKOVIĆ (MITROVO BRDO), SC SPORT EKO, JOVANA BIJELIĆA, MEŠTROVIĆEVA, DARVINOVA, BJELOVARSKA, VITANOVAČKA, LJUBIĆKA /UNIVERZITET SINGIDUNUM/, PREŠERNOVA, TRG OSLOBOĐENJA, FRANŠE D EPEREA, DELIGRADSKA, MOSTAR, SAVA CENTAR, BEOGRADSKA ARENA (ANTIFAŠISTIČKE BORBE), BEOGRADSKA ARENA (ŠPANSKIH BORACA), OMLADINSKIH BRIGADA, BULEVAR ZORANA ĐINĐIĆA, ULAZ U PARISKE KOMUNE, FONTANA, 9 BEOGRADSKA GIMNAZIJA, PARISKE KOMUNE, PAVILJONI, BIROTEHNIČKA ŠKOLA, PRILAZ, ZLATIBORSKA, BOSANSKA, OŠ PETAR KOČIĆ, RADA KONČARA /DOM ZDRAVLJA/, FILIPA VIŠNJIĆA, ZADRUGARSKA, ZEMUN /BAČKA/

Polazna stanica - MEDAKOVIĆ 3
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:30; 04:45;
Poslednja tri tramvaja: 22:45; 23:05; 23:35;

Smer B:

Ulice: ZEMUN /BAČKA/ - Ugrinovačka - Rada Končara - Prvomajska - Prilaz - Tošin bunar - Pariske komune - Omladinskih brigada - Bulevar Arsenija Čarnojevića - Gazela - Bulevar Franše D' Eperea - Uzlazna rampa - Bulevar oslobođenja - Trg oslobođenja - Vojvode Stepe - Triše Kaclerovića - Kumodraška - Darvinova - Braće Jerkovića - Svetozara Radojčića - MEDAKOVIĆ 3

Stajališta: ZEMUN /BAČKA/, ZADRUGARSKA, FILIPA VIŠNJIĆA, RADA KONČARA /DOM ZDRAVLJA/, RADA KONČARA, BOSANSKA, ZLATIBORSKA, PRILAZ, PAVILJONI, PARISKE KOMUNE, 9 BEOGRADSKA GIMNAZIJA, FONTANA, GO NOVI BEOGRAD, BULEVAR ZORANA ĐINĐIĆA, OMLADINSKIH BRIGADA, BEOGRADSKA ARENA (ŠPANSKIH BORACA), BEOGRADSKA ARENA (ANTIFAŠISTIČKE BORBE), SAVA CENTAR, MOSTAR, DELIGRADSKA, FRANŠE D EPEREA, TRG OSLOBOĐENJA, PREŠERNOVA, LJUBIĆKA /UNIVERZITET SINGIDUNUM/, VITANOVAČKA, BJELOVARSKA, DARVINOVA, MEŠTROVIĆEVA, JOVANA BIJELIĆA, SC SPORT EKO, BRAĆE JERKOVIĆ (MITROVO BRDO), NASELJE BRAĆE JERKOVIĆ, ZAPLANJSKA, VOJISLAVA ILIĆA, MEDAKOVIĆ 3

Polazna stanica - ZEMUN
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:30; 04:50;
Poslednja tri tramvaja: 22:40; 23:00; 23:20;

23 - Karaburma 2, Vidikovac

Smer A:

Ulice: KARABURMA 2 - Salvadora Aljendea - Marijane Gregoran - Vojvode Micka Krstića - Višnjička - Bulevar despota Stefana - Cvijićeva - Takovska - Kneza Miloša - Mostar - Bulevar vojvode Mišića - Radnička - Vijadukt - Kirovljeva - Požeška - Blagoja Parovića - Kneza Višeslava - Patrijarha Joanikija - VIDIKOVAC

Stajališta: KARABURMA 2, SALVADORA ALJENDEA, HUSINJSKIH RUDARA, STEVANA HRISTIĆA, DILJSKA, PATRISA LUMUMBE, VUKA VRČEVIĆA, PANČEVAČKI MOST, USTANOVA KULTURE PALILULA, JOVANA AVAKUMOVIĆA, CVIJIĆEVA, 27. MARTA, GLAVNA POŠTA, ADMIRALA GEPRATA, MILOŠA POCERCA, MOSTAR, SAJAM, RUSKA, ADA CIGANLIJA, KIROVLJEVA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, DOM ZDRAVLJA, KIJEVSKA, PETRA LEKOVIĆA, ŽARKOVAČKA, SC KOŠUTNJAK, PIONIRSKI GRAD, SKOJEVSKA, MILOJA ZAKIĆA, RATKA MITROVIĆA, VOJNO MEDICINSKI CENTAR, PILOTA MIHAJLA PETROVIĆA, MZ VIDIKOVAC, VIDIKOVAČKI VENAC, TOPLANA, VIDIKOVAC

Polazna stanica - KARABURMA 2
Prva tri tramvaja: 04:05; 04:15; 04:25;
Poslednja tri tramvaja: 22:45; 23:00; 23:15;

Smer B:

Ulice: VIDIKOVAC - Patrijarha Joanikija - Kneza Višeslava - Blagoja Parovića - Požeška - Kirovljeva - Visoka - Paštrovićeva - Radnička - Bulevar vojvode Mišića - Mostar - Kneza Miloša - Takovska - Cvijićeva - Bulevar despota Stefana - Višnjička - Vojvode Micka Krstića - Marijane Gregoran - Salvadora Aljendea - KARABURMA 2

Stajališta: VIDIKOVAC, TOPLANA, VIDIKOVAČKI VENAC, MZ VIDIKOVAC, PILOTA MIHAJLA PETROVIĆA, RATKA MITROVIĆA, MILOJA ZAKIĆA, SKOJEVSKA, PIONIRSKI GRAD, SC KOŠUTNJAK, ŽARKOVAČKA, PETRA LEKOVIĆA, KIJEVSKA, DOM ZDRAVLJA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, KIROVLJEVA, ADA CIGANLIJA, RUSKA, SAJAM, MOSTAR, VIŠEGRADSKA, BIRČANINOVA, LONDON, GLAVNA POŠTA, 27. MARTA, CVIJIĆEVA, USTANOVA KULTURA PALILULA, PANČEVAČKI MOST, VUKA VRČEVIĆA, VOJVODE MICKA KRSTIĆA, PATRISA LUMUMBE, DILJSKA, STEVANA HRISTIĆA, HUSINJSKIH RUDARA, SALVADORA ALJENDEA, KARABURMA 2

Polazna stanica - VIDIKOVAC
Prva tri tramvaja: 04:20; 04:35; 04:50;
Poslednja tri tramvaja: 23:30; 23:45; 00:00;

24 - Dorćol, Neimar

Smer A:

Ulice: DORĆOL /SRC MILAN GALE MUŠKATIROVIĆ/ - Tadeuša Košćuška - Cara Dušana - Francuska - Trg Republike - Kolarčeva - Terazije - Trg Nikole Pašića - Bulevar kralja Aleksandra - Svetozara Markovića - Njegoševa - Kursulina - Makenzijeva - Čuburska - Petra Kočića - Internacionalnih brigada - Moravska - Hadži Milentijeva - NEIMAR

Stajališta: DORĆOL /SRC MILALN GALE MUŠKATIROVIĆ/, BRAĆE BARUH, KRALJA PETRA, DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, DUŠANOVA, TRG REPUBLIKE, PIONIRSKI PARK, RESAVSKA, TAŠMAJDAN, CVETNI TRG, SMILJANIĆEVA, GO VRAČAR, MAČVANSKA, INTERNACIONALNIH BRIGADA, NEIMAR

Polazna stanica - DORĆOL
Prva tri tramvaja: 05:00; 05:30; 05:55;
Poslednja tri tramvaja: 23:20; 23:40; 00:00

Smer B:

Ulice: NEIMAR - Petra Kočića - Čuburska - Makenzijeva - Kursulina - Njegoševa - Kralja Milutina - Desanka Maksimović - Bulevar kralja Aleksandra - Trg Nikole Pašića - Dečanska - Makedonska - Trg Republike - Francuska - Cara Dušana - Tadeuša Košćuška - DORĆOL /SRC MILAN GALE MUŠKATIROVIĆ/

Stajališta: NEIMAR, NOVOPAZARSKA, GO VRAČAR, SMILJANIĆEVA, CVETNI TRG, TAŠMAJDAN, GLAVNA POŠTA, PIONIRSKI PARK, TRG REPUBLIKE, DUŠANOVA, DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, KRALJA PETRA, BRAĆE BARUH , SOLUNSKA , DORĆOL (SRC MILAN GALE MUŠKATIROVIĆ/

Polazna stanica - NEIMAR
Prva tri tramvaja: 04:30; 05:00; 05:25;
Poslednja tri tramvaja: 22:50; 23:10; 23:30;

26 - Dorćol, Braće Jerković

Smer A:

Ulice: DORĆOL /DUNAVSKA/ - Dunavska - Dubrovačka - Cara Dušana - Francuska - Trg Republike - Kolarčeva - Terazije - Trg Nikole Pašića - Bulevar kralja Aleksandra - Golsvortijeva - Krunska - Maksima Gorkog - Strumička - Kruševačka - Miška Jovanovića - Peke Pavlovića - Zaplanjska - Dragice Končar - Braće Jerkovića - BRAĆE JERKOVIĆ

Stajališta:     DORĆOL /DUNAVSKA/, DESPOTA ĐURĐA, KRALJA PETRA, DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, DUŠANOVA, TRG REPUBLIKE, PIONIRSKI PARK, RESAVSKA, PRAVNI FAKULTET, TEHNIČKI FAKULTETI, GO VRAČAR, PIJACA KALENIĆ , JUŽNI BULEVAR, TETOVSKA, DUŠANOVAC /POŠTA/, MIŠKA JOVANOVIĆA, PEKE PAVLOVIĆA, IGNJATA JOBA, CENTRALNO GROBLJE, JOVANA BIJELIĆA, DRAGICE KONČAR 1, DRAGICE KONČAR, NASELJE BRAĆE JERKOVIĆ

Polazna stanica -  DORĆOL
Prva tri tramvaja: 04:50; 05:35; 05:50;
Poslednja tri tramvaja: 23:20; 23:35; 23:50;

Smer B:

Ulice: BRAĆE JERKOVIĆ - Braće Jerkovića - Dragice Končar - Zaplanjska - Peke Pavlovića - Miška Jovanovića - Kruševačka - Todora Dukina - Maksima Gorkog - Kalenićeva - Sinđelićeva - Bulevar kralja Aleksandra - Trg Nikole Pašića - Terazije - Kolarčeva - Trg Republike - Francuska - Cara Dušana - Tadeuša Košćuška - Dunavska - DORĆOL /DUNAVSKA/

Stajališta:     NASELJE BRAĆE JERKOVIĆ, DRAGICE KONČAR, DRAGICE KONČAR 1, JOVANA BIJELIĆA, CENTRALNO GROBLJE, IGNJATA JOBA, PEKE PAVLOVIĆA, MIŠKA JOVANOVIĆA, DUŠANOVAC /POŠTA/, TETOVSKA, JUŽNI BULEVAR, PIJACA KALENIĆ, TEHNIČKI FAKULTETI, PRAVNI FAKULTET, GLAVNA POŠTA, TERAZIJE, TRG REPUBLIKE, DUŠANOVA, DORĆOL /KNEGINJE LJUBICE/, KRALJA PETRA, BRAĆE BARUH, SOLUNSKA, DORĆOL /DUNAVSKA/

Polazna stanica - BRAĆE JERKOVIĆ
Prva tri tramvaja: 04:15; 04:55; 05:15;
Poslednja tri tramvaja: 22:40; 22:55; 23:10;

27 - Trg Republike, Mirijevo 3

Smer A:

Ulice: TRG REPUBLIKE - Braće Jugovića - Dečanska - Trg Nikole Pašića - Bulevar kralja Aleksandra - Ruzveltova - Mije Kovačevića - Dragoslava Srejovića - Jovanke Radaković - Mirijevski venac - Rableova - Mihaila Bulgakova - Koste Nađa - MIRIJEVO 3

Stajališta: TRG REPUBLIKE, PIONIRSKI PARK,RESAVSKA, PRAVNI FAKULTET, TEHNIČKI FAKULTETI, VUKOV SPOMENIK, DALMATINSKA, NOVO GROBLJE, VATROGASNA KOMANDA, OMLADINSKI STADION, GENERALA ARAČIĆA, MARIJANE GREGORAN, TRIGLAVSKA, OŠTRELJSKA, ASTRONOMSKA, ĆALIJE, SIME TROJANOVIĆA, NIKOLE DOKSATA, BOSUTSKA, LADNE VODE, VITEZOVA KARAĐORĐEVE ZVEZDE, SELIŠTE, STOJČINO BRDO, MATICE SRPSKE, MIHAILA BULGAKOVA, SAMJUELA BEKETA, MIRIJEVO 3

Polazna stanica -  TRG REPUBLIKE
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:30; 05:00;
Poslednja tri tramvaja: 23:10; 23:20; 23:35;

Smer B:

Ulice: MIRIJEVO 3 - Koste Nađa - Mihaila Bulgakova - Rableova - Mirijevski venac - Jovanke Radaković - Dragoslava Srejovića - Mije Kovačevića - Ruzveltova - Bulevar kralja Aleksandra - Trg Nikole Pašića - Terazije - Kolarčeva - Trg Republike - Francuska - TRG REPUBLIKE

Stajališta: MIRIJEVO 3, SAMJUELA BEKETA, MIHAILA BULGAKOVA, MATICE SRPSKE, STOJČINO BRDO, SELIŠTE, VITEZOVA KARAĐORĐEVE ZVEZDE, LADNE VODE, BOSUTSKA, NIKOLE DOKSATA, SIME TROJANOVIĆA, ĆALIJE, ASTRONOMSKA, OŠTRELJSKA, TRIGLAVSKA, MARIJANE GREGORAN, GENERALA ARAČIĆA, OMLADINSKI STADION, VATROGASNA KOMANDA, NOVO GROBLJE, DALMATINSKA, TEHNIČKI FAKULTETI, PRAVNI FAKULTET, GLAVNA POŠTA, TERAZIJE, TRG REPUBLIKE

Polazna stanica - MIRIJEVO 3
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:25; 04:45;
Poslednja tri tramvaja: 22:40; 22:50; 23:00;

31 - Studentski trg, Konjarnik

Smer A:

Ulice: STUDENTSKI TRG - Vase Čarapića - Trg Republike - Kolarčeva - Terazije - Kralja Milana - Trg Slavija - Bulevar oslobođenja - Ustanička -KONJARNIK

Stajališta: STUDENTSKI TRG, TRG REPUBLIKE, TERAZIJE, RK BEOGRAĐANKA, TRG SLAVIJA, KARAĐORĐEV PARK, JUŽNI BULEVAR, STRATIMIROVIĆEVA, DUŠANOVAC POŠTA, GRČIĆA MILENKA, DOM ZDRAVLJA VOŽDOVAC, HOTEL SRBIJA, ŠUMICE, PETRINJSKA, KONJARNIK

Polazna stanica - STUDENTSKI TRG
Prva tri tramvaja: 04:35; 04:55; 05:15;
Poslednja tri tramvaja: 23:25; 23:35; 23:45;

Smer B:

Ulice: KONJARNIK - Ustanička - Bulevar oslobođenja - Trg Slavija - Kralja Milana - Terazije - Kolarčeva - Trg Republike - Vase Čarapića - STUDENTSKI TRG

Stajališta: KONJARNIK, PETRINJSKA, ŠUMICE, HOTEL SRBIJA, GRČIĆA MILENKA, DUŠANOVAC POŠTA, GO VOŽDOVAC, STRATIMIROVIĆEVA, JUŽNI BULEVAR, FRANŠE D'EPEREA, KARAĐORĐEV PARK, TRG SLAVIJA, RK BEOGRAĐANKA, TERAZIJE, TRG REPUBLIKE, STUDENTSKI TRG

Polazna stanica - KONJARNIK
Prva tri tramvaja: 04:05; 04:25; 04:45;
Poslednja tri tramvaja: 22:55; 23:05; 23:15;

32 - Vukov spomenik, Višnjica

Smer A:

Ulice: VUKOV SPOMENIK - Kraljice Marije - Bulevar kralja Aleksandra - Ruzveltova - Mije Kovačevića - Višnjička - Maršala Tita - VIŠNJICA

Stajališta: VUKOV SPOMENIK, DALMATINSKA, NOVO GROBLJE, VATROGASNA KOMANDA, OMLADINSKI STADION, VUKA VRČEVIĆA, VOJVODE MICKA KRSTIĆA, DILJSKA, PUT ZA ADU HUJU, MIRIJEVSKI BULEVAR, ROSPI ĆUPRIJA, MARINA, FK BANJA, VIŠNJIČKA BANJA, DESPOTOVAČKA, LOVAČKA, VIŠNJICA

Polazna stanica - VUKOV SPOMENIK
Prva tri tramvaja: 04:30; 04:55; 05:05;
Poslednja tri tramvaja: 22:50; 23:15; 23:40;

Smer B:

Ulice: VIŠNJICA - Maršala Tita - Višnjička - Mije Kovačevića - Ruzveltova - Kraljice Marije - VUKOV SPOMENIK

Stajališta: VIŠNJICA, LOVAČKA, DESPOTOVAČKA, VIŠNJIČKA BANJA, FK BANJA, MARINA, ROSPI ĆUPRIJA, MIRIJEVSKI BULEVAR, PUT ZA ADU HUJU, DILJSKA, VOJVODE MICKA KRSTIĆA, VUKA VRČEVIĆA, SUP PALILULA, OMLADINSKI STADION, VATROGASNA KOMANDA, NOVO GROBLJE, DALMATINSKA, VUKOV SPOMENIK

Polazna stanica - VIŠNJICA
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:25; 04:50;
Poslednja tri tramvaja: 22:25; 22:50; 23:15;

42 - Slavija, Petlovo Brdo

Smer A:

Ulice: SLAVIJA /Birčaninova/ - Bulevar oslobođenja - Trg oslobođenja - Dr Milutina Ivkovića - Ljutice Bogdana - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Mihaila Avramovića - Novoizgrađena saobraćajnica pored VMA - Crnotravska - Borska - Adžine livade - Hasanaginice - Pere Velimirovića - Patrijarha Dimitrija - Miška Kranjca - Vijadukt - Pilota Mihaila Petrovića - Marička - Slavka Rodića - Kneževačka - 17. Oktobra - Dimitrija Vučenova - Rasinska - Milorada Draškovića - PETLOVO BRDO

Stajališta: BIRČANINOVA, KARAĐORĐEV PARK, FRANŠE D EPEREA, TRG OSLOBOĐENJA, STADION CRVENA ZVEZDA, NARODNOG HEROJA MILANA TEPIĆA, BOLNICA DRAGIŠA MIŠOVIĆ, ŠOLINA, PIVLJANINA BAJE , DEDINJE ORTOPEDSKA BOLNICA, VOJNOMEDICINSKA AKADEMIJA, PLIVALIŠTE BANJICA, PET SOLITERA, RAŠKA, PERE VELIMIROVIĆA, PETA EKONOMSKA, KOSTE ŽIVKOVIĆA, KOŠUTNJAK, ŽELEZNIČKA STANICA RAKOVICA, MIŠKA KRANJCA, PILOTA MIHAJLA PETROVIĆA, STEVANA LUKOVIĆA, STOJANA JANKOVIĆA, SLAVKA RODIĆA, OŠ 14. OKTOBAR, 17. OKTOBRA, SRETENA MLADENOVIĆA, EPŠ MILUTIN MILANKOVIĆ, OŠ VLADIMIR ROLOVIĆ, RASINSKA, PETLOVO BRDO

Polazna stanica - SLAVIJA
Prva tri tramvaja: 04:40; 05:10; 05:30;
Poslednja tri tramvaja: 22:36; 22:55; 23:15;

Smer B:

Ulice: PETLOVO BRDO - Milorada Draškovića - Rasinska - Dimitrija Vučenova - 17. Oktobra - Kneževačka - Slavka Rodića - Marička - Pilota Mihaila Petrovića - Vijadukt - Miška Kranjca - Patrijarha Dimitrija - Pere Velimirovića - Borska - Crnotravska - Novoizgrađena saobraćajnica pored VMA - Mihaila Avramovića - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Ljutice Bogdana - Dr Milutina Ivkovića - Trg oslobođenja - Bulevar oslobođenja - Trg Slavija - Bulevar oslobođenja - Tiršova - Katićeva - SLAVIJA /Birčaninova/

Stajališta: PETLOVO BRDO, RASINSKA, 11 KRAJIŠKE DIVIZIJE, OŠ VLADIMIR ROLOVIĆ, SRETENA MLADENOVIĆA, 17.OKTOBRA, OŠ 14. OKTOBAR, SLAVKA RODIĆA, STOJANA JANKOVIĆA, STEVANA LUKOVIĆA, PILOTA MIHAJLA PETROVIĆA, MIŠKA KRANJCA, ŽELEZNIČKA STANICA RAKOVICA, KOŠUTNJAK, KOSTE ŽIVKOVIĆA, HASANAGINICA, PERE VELIMIROVIĆA, RAŠKA, PET SOLITERA, PLIVALIŠTE BANJICA, VOJNOMEDICINSKA AKADEMIJA, DEDINJE ORTOPEDSKA BOLNICA, PIVLJANINA BAJE , ŠOLINA, BOLNICA DRAGIŠE MIŠOVIŠA, ŠEKSPIROVA, STADION CRVENA ZVEZDA, TRG OSLOBOĐENJA, FRANŠE D'EPEREA, KARAĐORĐEV PARK, TRG SLAVIJA /BULEVAR OSLOBOĐENJA/

Polazna stanica - PETLOVO BRDO
Prva tri tramvaja: 04:30; 05:00; 05:20;
Poslednja tri tramvaja: 21:48; 22:08; 22:30;

45 - Blok 44, Zemun

Smer A:

Ulice: BLOK 44 - Nehruova - Jurija Gagarina - Dr Ivana Ribara - Vojvođanska - Zemunska - Tošin bunar - Ivićeva - Vrtlarska - 22. oktobra - Nikolaja Ostrovskog - Avijatičarski trg - Glavna - Trg Branka Radičevića - Cara Dušana - Dobrovoljačka - Ugrinovačka - Rada Končara - Hercegovačka - Atanasija Pulje - Geteova - Krajiška - Kupreška - ZEMUN /NOVI GRAD/

Stajališta: BLOK 44, DOM ZDRAVLJA BLOK 44, NEHRUOVA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, DR IVANA RIBARA, BLOK 61, SURČINSKA, DUŠANA VUKASOVIĆA, CRKVA SV.GEORGIJA, GANDIJEVA , IMT, ŽELEZNIČKA STANICA TOŠIN BUNAR, MILUTINA MILANKOVIĆA, STUDENTSKI GRAD, PARISKE KOMUNE, PAVILJONI, BIROTEHNIČKA ŠKOLA, KBC ZEMUN, ALEKSANDRA DUBČEKA, 22. OKTOBRA, ZEMUN POŠTA, TRG BRANKA RADIČEVIĆA, DUŠANOVA, UGRINOVAČKA, STADION ZEMUN, BRANKA PEŠIĆA, FILIPA VIŠNJIĆA, RADA KONČARA /DOM ZDRAVLJA/, OŠ PETAR KOČIĆ, KRAJIŠKA, ATANASIJE PULJE, ŽELEZNIČKA STANICA ZEMUN, OŠ GAVRILO PRINCIP, ZEMUN /NOVI GRAD/

Polazna stanica - BLOK 44
Prva tri tramvaja: 04:50; 05:10; 05:30;
Poslednja tri tramvaja: 23:15; 23:30; 23:45;

Smer B:

Ulice: ZEMUN /NOVI GRAD/ - Kupreška - Krajiška -Jakšićeva - Slovenska - Geteova - Atanasija Pulje - Hercegovačka - Rada Končara - Ugrinovačka - Novogradska - Cara Dušana - Trg Branka Radičevića - Glavna - Avijatičarski trg - Nikolaja Ostrovskog - 22. oktobra - Vrtlarska - Ivićeva - Tošin bunar - Zemunska - Vojvođanska - Dr Ivana Ribara - Jurija Gagarina - Nehruova - BLOK 44

Stajališta: ZEMUN /NOVI GRAD/, OŠ GAVRILO PRINCIP, ŽELEZNIČKA STANICA ZEMUN, ATANASIJE PULJE, KRAJIŠKA, OŠ PETAR KOČIĆ, RADA KONČARA /DOM ZDRAVLJA/, FILIPA VIŠNJIĆA, BRANKA PEŠIĆA, STADION ZEMUN, UGRINOVAČKA, DUŠANOVA, TRG BRANKA RADIČEVIĆA, RK BEOGRAD, ZEMUN POŠTA, ALEKSANDRA DUBČEKA, KBC ZEMUN, PRILAZ, PAVILJONI, PARISKE KOMUNE, STUDENTSKI GRAD, SC VIZURA, ŽELEZNIČKA STANICA TOŠIN BUNAR, STARI AERODROM, IMT, GANDIJEVA , CRKVA SV. GEORGIJA, DUŠANA VUKASOVIĆA, SURČINSKA, BLOK 61, NASELJE DR IVAN RIBAR , DR IVANA RIBARA, OŠ BRANKO RADIČEVIĆ, NEHRUOVA, DOM ZDRAVLJA BLOK 44, BLOK 44

Polazna stanica - ZEMUN
Prva tri tramvaja: 04:00; 04:20; 04:40;
Poslednja tri tramvaja: 22:30; 22:45; 23:00;

53 - Zeleni venac, Vidikovac

Smer A:

Ulice: ZELENI VENAC - Jug Bogdanova - Kraljice Natalije - Kneza Miloša - Mostar - Bulevar vojvode Mišića - Radnička - Vijadukt - Kirovljeva - Požeška - Blagoja Parovića - Kneza Višeslava - Patrijarha Joanikija - VIDIKOVAC

Stajališta: ZELENI VENAC, VAZNESENJSKA CRKVA, MILOŠA POCERCA, MOSTAR, SAJAM, RUSKA, ADA CIGANLIJA, KIROVLJEVA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, DOM ZDRAVLJA, KIJEVSKA, PETRA LEKOVIĆA, ŽARKOVAČKA, SC KOŠUTNJAK, PIONIRSKI GRAD, SKOJEVSKA, MILOJA ZAKIĆA, RATKA MITROVIĆA, VOJNO MEDICINSKI CENTAR, PILOTA MIHAJLA PETROVIĆA, MZ VIDIKOVAC, VIDIKOVAČKI VENAC, TOPLANA, VIDIKOVAC

Polazna stanica - ZELENI VENAC
Prva tri tramvaja: 04:25; 04:50; 05:11;
Poslednja tri tramvaja: 23:15; 23:30; 23:45;

Smer B:

Ulice: VIDIKOVAC - Patrijarha Joanikija - Kneza Višeslava - Blagoja Parovića - Požeška - Kirovljeva - Visoka - Paštrovićeva - Radnička - Bulevar vojvode Mišića - Mostar - Drinska - Sarajevska - Hajduk Veljkov venac - Balkanska - Gavrila Principa - Jug Bogdanova - ZELENI VENAC

Stajališta: VIDIKOVAC, TOPLANA, VIDIKOVAČKI VENAC, MZ VIDIKOVAC, PILOTA MIHAJLA PETROVIĆA, RATKA MITROVIĆA, MILOJA ZAKIĆA, SKOJEVSKA, PIONIRSKI GRAD, SC KOŠUTNJAK, ŽARKOVAČKA, PETRA LEKOVIĆA, KIJEVSKA, DOM ZDRAVLJA, ŠKOLA JOSIF PANČIĆ, KIROVLJEVA, ADA CIGANLIJA, RUSKA, SAJAM, DRINSKA, MILOŠA POCERCA, NEMANJINA, KAMENIČKA, ZELENI VENAC

Polazna stanica - VIDIKOVAC
Prva tri tramvaja: 05:00; 05:20; 05:34;
Poslednja tri tramvaja: 23:20; 23:40; 00:00;

60 - Zeleni venac, Toplana

Smer A:

Ulice: ZELENI VENAC - Jug Bogdanova - Pop Lukina - Brankov most - Bulevar Nikole Tesle - Ušće (pored Brankovog mosta) - Staro sajmište - Brodarska - Savski nasip - Jurija Gagarina - Milentija Popovića - Milutina Milankovića - Antifašističke borbe - Savski nasip - NOVI BEOGRAD /TOPLANA/

Stajališta: ZELENI VENAC, BRANKOV MOST,NOVI BEOGRAD /UŠĆE/, STARO SAJMIŠTE, SLAVKA ŠLANDERA, MOST GAZELA, ŽELEZNIČKI MOST SAVA, NOVI ŽELEZNIČKI MOST, JRB, MILUTINA MILANKOVIĆA, ŽELEZNIČKA STANICA NOVI BEOGRAD, GP RAD, TOPLANA

Polazna stanica - ZELENI VENAC
Prva tri tramvaja: 04:40; 06:35; 07:20;
Poslednja tri tramvaja: 17:40; 18:25; 19:10;

Smer B:

Ulice: NOVI BEOGRAD /TOPLANA/ - Savski nasip - Jurija Gagarina - Savski nasip - Brodarska - Staro sajmište - Brankov most - Brankova - ZELENI VENAC

Stajališta: TOPLANA, GP RAD, BLOK 42, JRB, NOVI ŽELEZNIČKI MOST, ŽELEZNIČKI MOST SAVA, MOST GAZELA, SLAVKA ŠLANDERA, STARO SAJMIŠTE, BRANKOV MOST, ZELENI VENAC

Polazna stanica - TOPLANA
Prva tri tramvaja: 05:20; 06:05; 07:05;
Poslednja tri tramvaja: 17:20; 18:05; 18:50;

65 - Zvezdara 2, Novo bežanijsko groblje

Smer A:

Ulice: ZVEZDARA 2 - Volgina - Ljubice Luković - Severni bulevar - Veljka Dugoševića - Svetog Nikole - Ruzveltova - Kraljice Marije - 27. marta - Majora Ilića - Svetogorska - Makedonska - Dečanska - Terazijski tunel - Zeleni venac - Brankova - Brankov most - Bulevar Mihaila Pupina - Pariske komune - Narodnih heroja - Milutina Milankovića - Tošin bunar - Nikole Dobrovića - Marka Čelebonovića - NOVO BEŽANIJSKO GROBLJE

Stajališta: ZVEZDARA 2, INSTITUT MIHAJLO PUPIN, VOLGINA, DRAGIŠE LAPČEVIĆA, LJUBICE LUKOVIĆ, PANTE SREĆKOVIĆA, VELJKA DUGOŠEVIĆA, TOPLIČKA, BRAĆE RIBNIKAR, DALMATINSKA, MAŠINSKI FAKULTET, PALILULSKA PIJACA, MAKEDONSKA, ZELENI VENAC, BRANKOV MOST, ŠEST KAPLARA, PALATA SRBIJA, ŠPANSKIH BORACA, BLOK 30, ULAZ U PARISKE KOMUNE, FONTANA, UPRAVA CARINE, AUTOPUT, NARODNIH HEROJA, ŽELEZNIČKA STANICA TOŠIN BUNAR, GENERALA NEDELJKOVIĆA, NIKOLE DOBROVIĆA, DR HUGA KLAJNA, BEŽANIJSKA KOSA /IZLAZ/, NOVO BEŽANIJSKO GROBLJE

Polazna stanica - ZVEZDARA 2
Prva tri tramvaja: 04:05; 04:20; 04:35;
Poslednja tri tramvaja: 22:51; 23:03; 23:15;

Smer B:

Ulice: NOVO BEŽANIJSKO GROBLJE - Marka Čelebonovića - Nikole Dobrovića - Tošin bunar - Milutina Milankovića - Narodnih heroja - Pariske komune - Bulevar Mihaila Pupina - Brankov most - Brankova - Zeleni venac - Terazijski tunel - Nušićeva - Makedonska - Svetogorska - Majora Ilića - 27. marta - Kraljice Marije - Ruzveltova - Svetog Nikole - Veljka Dugoševića - Severni bulevar - LJubice Luković - Volgina - ZVEZDARA 2

Stajališta: NOVO BEŽANIJSKO GROBLJE, BEŽANIJSKA KOSA /ULAZ/, DR HUGA KLAJNA, MARKA ČELEBONOVIĆA, NIKOLE DOBROVIĆA, GENERALA NEDELJKOVIĆA, ŽELEZNIČKA STANICA TOŠIN BUNAR, BLOK 37, AUTOPUT, UPRAVA CARINE, BULEVAR ZORANA ĐINĐIĆA, FONTANA, GO NOVI BEOGRAD, BLOK 30, ŠPANSKIH BORACA, PALATA SRBIJA, ŠEST KAPLARA, BRANKOV MOST, ZELENI VENAC, MAKEDONSKA, PALILULSKA PIJACA, MAŠINSKI FAKULTET, DALMATINSKA, BRAĆE RIBNIKAR, VELJKA DUGOŠEVIĆA, PANTE SREĆKOVIĆA, LJUBICE LUKOVIĆ, DRAGIŠE LAPČEVIĆA, VOLGINA, INSTITUT MIHAJLO PUPIN,, ZVEZDARA 2

Polazna stanica - NOVO BEŽANIJSKO GROBLJE
Prva tri tramvaja: 04:30; 04:45; 05:00
Poslednja tri tramvaja: 23:38; 23:49; 00:00